Pro instruktoryNa sezonu 2017 - 2018 přijímáme instruktory lyžování a snowboardingu
pro výuku v lyžařském středisku Rokytnice nad Jizerou a okolních areálech. Akceptujeme všechny licence platné v ČR. Pro zájemce organizujeme dotovaná školení lyžování a snowboardingu, akreditovaná MŠMT.

Novinka pro sezónu 2017 - 2018
Pro naše klienty jsme připravili freestylové programy na lyžích a snowboardech a hledáme instruktory kteří mají zkušenosti ve snowparcích. 

Nabízíme:
finanční ohodnocení podle kvalifikace, praxe, jazykových znalostí a přístupu ke klientům od 140,- do 200,-CZK čistého za odučenou hodinu Příplatky za výuku v holandském nebo polském jazyce. Možnosti další práce v půjčovně, úklid penzionu a asistence při výuce snowkitingu. Proplácíme použití Vašeho auta pro potřeby školy. Provize z domluvených akcí. Moderní metodika výuky, zpracovaná v AJ a NJ.

Zdarma ubytování v rodinném domě v Rokytnici nad Jizerou na 4-6 lůžkových pokojích. Kuchyňka k dispozici.
Zdarma lyžování v areálech Rokytnice nad Jizerou. Nové firemní oblečení Energiapura k dispozici. Profesní růst. Kontakty na práci do zahraničí. Vybavení od našich obchodních partnerů Blizzard … za zvýhodněných podmínek. 

Požadujeme lyžování nebo snowboarding na dobré úrovni. Jazykové znalosti AJ nebo NJ, případně NL, PL. Spolehlivost a příjemné vystupování.
 
Ski-snowboard & snowkiting team Yetti se těší na spolupráci.

kontaktní osoba: Petr Prokůpek
tel: +420 731 651 414
e-mail: info@skischool-yetti.com

Online kamera
Webcam
Předpověď počasí
17 °C
16 °C
11 °C
22.09
23.09
24.09
(c) 2007-2018 Lyžařská škola Yetti, Design by Lukas Hladík